Zabudowa samochodów ciężarowych

obsługa, projektowanie i budowa pojazdów użytkowych

Puchar Narodów STRONGMAN 2018

 

 

 

 

 

 

W dniu 15.08.2018 odbywał się w Jelczu Laskowicach Puchar Narodów STRONGMAN 2018. Słoneczna pogoda pozwoliła na przeprowadzenie zawodów a liczna publiczność dopingowała swoich faworytów.

Nasza firma, ELBO Sp. z o.o., miała zaszczyt być jednym ze sponsorów tych międzynarodowych zawodów siłowych. Najsilniejsi spośród krajów Europy (m. in. Polska, Norwegia, Czechy, Słowacja, Ukraina Listwa) brali udział w zmaganiach takich jak: „zegar z motocyklem”, którego sponsorem była firma ELBO Sp. z o.o., przeciąganie pojazdu ciężarowego, załadunek kul na ring czy przysiady na platformie.

    

 

 

 

 

 

Firma ELBO Sp. z o. o. podczas zawodów zaprezentowała wyspecjalizowany zestaw do przewozu ponadgabarytowego, z możliwością poszerzenia przestrzeni ładunkowej. Zestaw zbudowany został na podwoziu Volvo FH z trzyosiową przyczepą centralnoosiową marki ELBO. Dopuszczalna masa całkowita zestawu to 40t a całkowita długość załadunkowa to ponad 15m. Naszym zestawem realizowane są przewozy np kombajnów.

Nasza kadra, podczas zawodów. zachęcała to zaznajomieniem się z profilem firmy, produktami oraz możliwością zatrudnienia. Wraz z dynamicznym rozwojem firma ELBO Sp. z o.o. stara się pozyskać nowych pracowników, oferując zatrudnienie na jasnych i atrakcyjnych warunkach, więcej tutaj.

 

 

 

 

 

 

Po raz kolejny ELBO Sp. z o.o. brała udział w wydarzeniu wpływającym na rozwój regionu jak i dała możliwość przyjemnego spędzenia czasu rodzinom z Jelcza-Laskowic i okolic.