Zabudowa samochodów ciężarowych

obsługa, projektowanie i budowa pojazdów użytkowych

Skrzynie z opończą

ZABUDOWY SKRZYNIOWO-PLANDEKOWE

SKRZYNIA Z OPOŃCZĄ

Nasza firma produkuje szeroką gamę zabudów skrzyniowych z opończą (plandeką). Prostym typem zabudowy jest skrzynia o opończą ze stałymi bokami plandeki oraz z dachem stałym, zamykana z tyłu również plandeką. Często zabudowa ta wyposażona jest w aluminiowe burty o wysokości 400-600 mm.

SKRZYNIA Z OPOŃCZĄ (FIRANA)

Nasza firma produkuje szeroką gamę zabudów skrzyniowych z opończą (plandeką) z przesuwnymi bokami tzw. „firany”. Zabudowy typu firana charakteryzują się możliwością przesuwu niezależnie boków plandeki przez co kierowca ma ułatwiony załadunek boczny pojazdu. Często w zabudowach tego typu montowany jest przesuwny dach umożliwiający załadunek pojazdu od góry. Naszym klientom oferujemy możliwość zastosowania w naszych zabudowach stelaża aluminiowego lub stalowego. W przypadku zestawów z przyczepami proponujemy również możliwość montażu drzwi ćwiartkowych oraz trapów przejazdowych.

SKRZYNIA Z OPOŃCZĄ (BURTOFIRANA)

Nasza firma produkuje szeroką gamę zabudów skrzyniowych z opończą (plandeką) wyposażone w burty z przesuwnymi bokami tzw. „burtofirany”. Zabudowy typu burtofirana charakteryzują się możliwością przesuwu niezależnie boków plandeki oraz wyposażone są w burty aluminiowe dodatkowo zabezpieczające ładunek na pojeździe. Często w zabudowach tego typu montowany jest przesuwny dach umożliwiający załadunek pojazdu od góry.