Zabudowa samochodów ciężarowych

obsługa, projektowanie i budowa pojazdów użytkowych

AKTUALNOŚCI

Ocena procesu spawalniczego

Nasza firma spełnia normatywne wymagania jakościowe obowiązujące w procesach spawalniczych wg normy PN-EN ISO 3834-2 co potwierdza certyfikat:     

Fundusze Europejskie

Elbo sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 „Przeprowadzenie prac B+R szansą na rozwój Elbo sp. z o.o.”

Volvo 4Poland

4 września odbyły się na Autodromie Jastrząb targi Rozwiązań Transportowych 4Poland oraz prezentacja nowych modeli samochodów Volvo FH, FH16, FM, FMX. Po raz kolejny uczestnikiem spotkania była firma ELBO sp. z o.o. która w targach uczestniczy od samego początku.

ELBO w sieci

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na naszych kanałach społecznościowych:

ELBO W1R w „Samochody Specjalne nr 4/20”

Na łamach kwietniowego wydania gazety „Samochody Specjalne” pojawił się artykuł o pojeździe Mercedes-Benz Arocs 4145 AK 8×6/4 z zabudową tylnozsypową rynnową firmy ELBO. Serdecznie zapraszamy do przeczytania artykułu tutaj. Zachęcamy również sprawdzenie pełnej oferty WYWROTEK i odwiedzenia GALERII naszych produktów. Dodatkowo polecamy przeczytanie całego wydania Samochody Specjalne nr 4/20 oraz odwiedzenie strony wydawcy: www.samochody-specjalne.pl

Wspomnienia: II Bal Transportowca i Drogowca

Niecały rok temu, 11.05.2019r., odbył się II Bal Transportowca i Drogowca, zorganizowany przez Program „Na osi”, w którym mieliśmy przyjemność brać udział.  W tym roku również planowaliśmy uczestnictwo w kolejnej edycji Balu TiD, jednak z powodu pandemii Covid-19 zostało nam wspomnienie i film, do którego obejrzenia serdecznie zapraszamy.

Iveco Trakker 8×8 + 3WH

Nasza seria 25 pojazdów 8×8 do zadań specjalnych dostępna na rynku wtórnym. Bardzo dziękujemy za udostępnienie zdjęć zadowolonemu właścicielowi ciężarówki.pl więcej na: http://www.ciezarowki.pl/…/iveco-trakker-ad-410t-45-8x8x4-…/ https://www.otomoto.pl/…/iveco-trakker-8×8-hydroburta-2018-…    

Usługi

W trosce o naszych klientów i ich potrzeby wprowadzamy dodatkowe usługi w zakresie: projektowanie konstrukcji, spawania konstrukcji stalowych i aluminiowych, obróbki plastycznej – prace na prasach krawędziowych, cięcie detali, śrutowania i lakierownia, zmiana rozstawu osi, wzmacnianie ram w pojazdach, dokonywanie przeglądów UDT, montaż:  instalacji hydraulicznych w pojazdach, najazdów hydraulicznych w pojazdach oraz produkcja najazdów, napraw, […]

ELBO w mediach

W gazecie BEST-AGRI został zamieszczony artykuł o produktach naszej firmy na rynku Agro. Również firma ELBO pojawiła się w artykułach magazynu „TRANSPORT”. Serdecznie zapraszamy do czytania.