Zabudowa samochodów ciężarowych

obsługa, projektowanie i budowa pojazdów użytkowych

Przyczepy, naczepy

PRZYCZEPY CENTRALNOOSIOWE Z ZABUDOWĄ SKRZYNIOWO-PLANDEKOWĄ

Nasza firma produkuje szeroką gamę przyczep do zestawów kubaturowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 18 ton. Konfiguracja przyczep oraz opcji zabudowy jest dostosowana do potrzeb klienta. Standardowo przyczepy posiadają podłogę stalową wypełnioną sklejką wodoodporną oraz stelaż wykonany z elementów stalowych lub aluminiowych.

 

PRZYCZEPY CENTRALNOOSIOWE Z ZABUDOWĄ SKRZYNIA OTWARTA

W naszej ofercie znajdują się przyczepy dla branży budowlanej: przyczepy skrzynia otwarta wykorzystywane przez hurtownie budowlane do przewozu ładunków paletowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 18 ton. Wypracowany przez lata standard idealnie pasuje do potrzeb naszych klientów.

 

PRZYCZEPY CENTRALNOOSIOWE Z ZABUDOWĄ SKRZYNIA OTWARTA Z NAJAZDAMI

W naszej ofercie znajdują się rozszerzona wersja przyczepy centralnoosiowej z zabudową skrzynia otwarta z najazdami hydraulicznymi. Przyczepa przystosowana do przewozu maszyn budowlanych (niskopodwoziowa) z opuszczanymi hydraulicznie najazdami o dopuszczalnej masie całkowitej do 18 ton.

 

PRZYCZEPY CENTRALNOOSIOWE Z ZABUDOWĄ WYWROTKA

Kolejną grupą przyczep są przyczepy z zabudową wywrotka oraz wywrotka z hydroburtą. Przyczepy są idealnym uzupełnieniem pojazdów wywrotek i zapewniają maksymalne korzyści przy wszelkich pracach ziemnych

 

PRZYCZEPY CENTRALNOOSIOWE 3-OSIOWE Z ZABUDOWĄ WYWROTKA

Specjalną grupą przyczep są przyczepy trzyosiowe o masie całkowitej do 30 ton przeznaczone głównie na rynek skandynawski oraz wschodni. Przyczepy wykonane z wysoko gatunkowej stali oraz lekkiego aluminium.

 

PRZYCZEPY NA OBROTNICY 3-OSIOWE Z ZABUDOWĄ WYWROTKA

Ważną grupą przyczep są przyczepy na obrotnicy trzyosiowe o masie całkowitej do 30 ton przeznaczone głównie na rynek skandynawski oraz wschodni. Przyczepy wykonane z wysoko gatunkowej stali oraz lekkiego aluminium.

PRZYCZEPY NA OBROTNICY Z ZABUDOWĄ SKRZYNIA OTWARTA

W naszej ofercie znajdują się przyczepy dla branży budowlanej: przyczepy skrzynia otwarta wykorzystywane przez hurtownie budowlane do przewozu ładunków paletowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 18 ton. Wersja z obrotnicą jest uzupełnieniem dla pojazdów do transportu palet.

 

PRZYCZEPY NA OBROTNICY Z ZABUDOWĄ SKRZYNIA OTWARTA Z NAJAZDAMI

W naszej ofercie znajdują się rozszerzona wersja przyczepy na obrotnicy z zabudową skrzynia otwarta z najazdami hydraulicznymi. Przyczepa przystosowana do przewozu maszyn budowlanych (niskopodwoziowa) z opuszczanymi hydraulicznie najazdami o dopuszczalnej masie całkowitej do 24 ton. Przyczepa ma możliwość poszerzenia platformy, najazdy są przesuwne z możliwością dostosowania do szerokości maszyn.

 

PRZYCZEPY NA OBROTNICY DO PRZEWOZU KONTENERÓW

Oferta naszych przyczep podkontenerowych obejmuje przyczepy do przewozu kontenerów KP7 i wyżej. Przyczepy wyposażone są w pełny osprzęt oraz blokady mechaniczno-pneumatyczne kontenerów.

 

PRZYCZEPY / NACZEPY SPECJALISTYCZNE

Nasza firma na życzenie klientów jest w stanie wykonać praktycznie każdy rodzaj przyczepy. Klient ma możliwość uzyskania przyczepy która w pełni zaspokoi jego potrzeby transportowe. Jeżeli zajdzie taka potrzeba możemy również wykonać specjalistyczne naczepy do ciągników siodłowych.